Всесвіт - це різноманітність в єдності (Оноре де Бальзак)

Міжнародний відділ

Благодійність

 

Головна

Підписання "дорожньої карти" співпраці з Українським союзом промисловців і підприємців

IMG 0609Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та Український союз промисловців і підприємців підписали відповідну «дорожню карту» до вже існуючої угоди про партнерство між організаціями, за якою збираються розгорнути спільну роботу з підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Основною ідеєю зустрічі стало обговорення успішного розвитку України через виховання національного інтелектуального ресурсу.

IMG 0636

Як зазначив у виступі ректор університету Віктор Андрущенко, двостороннє співробітництво з Українським союзом промисловців і підприємців особливо актуальне для університету і студентської молоді, що тепер зможе безпосередньо долучитися до практичної діяльності та забезпечити собі й перші робочі місця.

Президент УСПП Анатолій Кінах наголосив, що запорукою успішного розвитку країни є її національний інтелектуальний ресурс, адже якісно готуючи молодь сьогодні, в майбутньому суспільство отримає висококласних фахівців, які будуть захищати та просувати українські інтереси на зовнішніх ринках, розбудовуватимуть вітчизняну економіку та потужну демократичну державу в цілому. «Студенти та молоді спеціалісти можуть активно долучатись до цих процесів, зокрема, вносити свої пропозиції до Антикризової програми спільних дій влади та бізнесу, яку розробив та впроваджує УСПП спільно із профільними бізнес-організаціями», - відзначив Анатолій Кирилович.

Президент УСПП також поспілкувався із професорами та студентами, виклавши своє бачення можливостей прискореної адаптації української економіки до стандартів ЄС, розвитку вітчизняного бізнес-середовища тощо.

IMG 0601Від імені всього колективу університету, особливо вдячних за зустрічі і лекції Анатолія Кириловича студентства, ректор Віктор Андрущенко відзначив вагомий внесок президента УСПП в виховання молоді, нагородивши його медаллю 180-річчя НПУ імені М. П. Драгоманова.

2678 IPac 235 100 2015 v2

pTUIwidXug4

Edwards MBA Logo

Календар подій

embed promo

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Обличчя Інституту

 

 

Всього відвідувачів

2120735
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
48
660
4127
5379
12156
1822557
2120735

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-18 01:32:48

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Подія

До закінчення 2014/2015 навчального року залишилось:CDUB - CountDown-Up Big