Всесвіт - це різноманітність в єдності (Оноре де Бальзак)

Міжнародний відділ

Благодійність

 

Головна

MI Лайфхак для студента

Рисунок1

 

 

 

 

 

26 жовтня відбулося чергове засідання дискусійного клубу «MANAGEMENT IDEAS».

Минулого навчального року клуб був створений для тих, хто займається професійним саморозвитком, прагне відкривати для себе щось нове у сфері бізнесу та управлінні, генерувати ідеї, знайти команду однодумців, знайомитись з експертами, колегами, переймати та обмінюватися досвідом, шукає високий рівень інтелектуальної «напруги».

Цього разу тема зустрічі мала назву "Лайфхак для студента або Якполегшитисвоєжиття підчаснавчаннявуніверситеті", модератором якої була доктор філософських наук, професор кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Бех Юлія Володимирівна.

 

 

Rb-aVGzQGEgНа засіданні були присутні студенти 1 курсу спеціальності "Менеджмент організацій" та магістри спеціальностей "Адміністративний менеджмент" та "Адміністративний менеджмент сталого розвитку". Корисні поради та ідеї з полегшення власного життя присутні почули як від модератора так й від представників старших курсів. Юлія Володимирівна поділилася особистим досвідом, досвідом та порадами своїх колег по кафедрі. Магістри щиро ділилися власними напрацюваннями щодо теми зустрічі. Першокурсники активно цікавилися різними lifehacks, занотовували, задавали питання. 

Під час дискусії дійшли висновку, що найкориснішими порадами були використання тайм-менеджменту, цілепокладання та самоорганізація, навчання швидкочитанню, розвиток пам'яті, уникання стресів та вміння підвищувати свій емоційний інтелект. Безпосередньо щодо самого процесу навчання виявили користь порад щодо ефективного та альтернативного ведененя конспекту, комунікацій з членами навчального процесу - як старшокурсниками так й викладачами та багато іншого.

9pEmWLupVMkЗустріч була камерною та жвавою, старшокурсники щедро висловлювали підтримку та ділилися всласними наробками.

Щиро дякуємо всім учасникам. Наступне зібрання клубу заплановано на середину листопада з не менш цікавою темою. Слідкуйте за анонсами!

2678 IPac 235 100 2015 v2

pTUIwidXug4

Edwards MBA Logo

Календар подій

embed promo

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Обличчя Інституту

 

 

Всього відвідувачів

2120814
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
127
660
4206
5379
12235
1822557
2120814

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-06-18 01:47:43

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Подія

До закінчення 2014/2015 навчального року залишилось:CDUB - CountDown-Up Big