Фінансові аспекти діяльності підприємств в умовах кризи

Кафедра фінансів та банківської справи ВНЗ «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за участю:

Факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та Україно-Російського інституту менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького Міжрегіональної Академії управління персоналом

І МІЖВУЗІВСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ(дистанційна)

«ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ КРИЗИ»

27 бeрезня 2015 року,м. Київ

Мета конференції – об’єднання знань та вмінь науковців, освітян, підприємців, для обговорення та пошуку напрямків підвищення ефективності фінансової діяльності підприємств в сучасних економічних умовах.

Роботу конференції передбачається провести за такими секціями:

1.    Методологічні та методичні новації в управлінні фінансовою діяльністю підприємств в сучасних умовах.

2.    Фінансові стратегії розвитку підприємств у сучасних умовах.

3.    Вдосконалення механізму кредитного та податкового регулювання модернізації підприємств.

4.    Вдосконалення фінансового забезпечення  системи інвестиційно-інноваційного розвитку підприємств.

5.    Особливості механізму бюджетного регулювання економіки.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

До25 березня 2015 рокупросимонадіслати електронною поштоютези доповіді відповідно до вимог

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Тези доповідей та завку подати окремими файламив електронному форматі.

Текств редакторі WORD;  обсягне більше4сторінок; формат аркуша А4; шрифт Times New Roman; кегль 14; міжрядковий інтервал 1,5; абзацний відступ 0,7;  поля: ліве2,5 см, праве1 см, верхнє та нижнє2 см; вирівнювання – по ширині.

У першому рядку розмістити назву доповіді (по центру прописними літерами), нижче – ПІБ авторів, назву установи, поштову адресу, телефони, адресу електронної пошти. Посилання на літературу (якщо є) – у квадратних дужках. Список літератури друкується на новому рядку, кегль 13.

Увага!Не допускати зайвих пробілів при форматуванні тексту!

Електронний формат: назва файлупрізвищеавтора українськими літерами (до 8 символів), *.doc або *.rtf..

Збірник тез доповідей  передбачається видати до початку конференції!

Адреса Оргкомітету:вул. Львівська,23, м. КиївКорпус 2, кім. 501

Заявка:

Назва секції –Обов’язкове заповнення

Адреса дляЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище, ім‘я, по батькові –Вказати  повністю!!!

Назва організації–Обов’язкове заповнення!

Адреса  організаціїПосада–Обов’язкове заповнення!

Науковий  ступінь, вчене звання–Обов’язкове заповнення!

Контактні телефони:Служб.Дом.E-mail

Your IP: 18.224.63.87