UNISTUDY міжнародні освітні програми та навчання за кордоном

UNISTUDY– інформаційний ресурс про навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми, що стартував у жовтні 2006 року.

Ми працюємо в таких основних напрямках: інтернет-діяльність (сайт, розсилка) та організація подій про освіту за кордоном.

Інформація вUNISTUDYнаправлена на підвищення академічної мобільності українських студентів на арені міжнародної освіти та науки. Тут можна знайти найсвіжіші анонси про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, оголошення про стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, запрошення на літні школи, відгуки українських студентів про їхній досвід та іншу корисну інформацію про навчання за кордоном.

Нам хотілося б подолати міф про те, що буцім-то освіта за кордоном доступна лише за великі кошти. Основні критерії відбору інформації для UNISTUDY – можливість участі в програмі саме для українських студентів та повне або часткове покриття витрат за рахунок організаторів, стипендій або спонсорів.

Щодня ми робимо огляд десятків національних та міжнародних ресурсів по навчанню за кордоном і обираємо лише ту інформацію, що відповідає нашій редакційній політиці.

Тому будемо раді, якщо Ви використовуватимете інформацію Unistudy не з метою покинути нашу країну: нам хотілося б, щоб якомога більше молодих людей отримали міжнародний освітній досвід, який би вони потім використовували для розбудови України.

Ми дуже раді, коли інформаціяUNISTUDYдопомагає і щиро хочемо розвивати проект з користю для Вас.

Будь-які коментарі та пропозиції співпраці вітаються (будь ласка, використовуйте форму зв'язку внизу сторінки).

Your IP: 18.116.42.208
Server Time: 2024-04-18 20:22:54