МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

Запрошуємо Вас взяти участь у

МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

яку реалізують спільно Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція), Ягелонський університет (Польща) та Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського (Польща).

Термін прийому груп:

19-26 січня 2015 року(реєстрація триває до 29  грудня 2014 року)

та

16-23 лютого 2015 року(реєстрація триває до 10 січня 2015 року)

Тривалість програми: 8 днів                                                Чисельність групи: 10-12 учасників

Місце  проведення:  Ягелонський університет (м. Краків, Польща)

Краківська академія імені Анджея Фрича Моджевського (м. Краків, Польща)

Програма передбачає:

-          прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів (20 год.) від провідних  польських та українських фахівців за напрямами:

«Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»,

«Інновації в освітньому менеджменті»,

«Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей»;

-          ознайомлення із діяльністю та менеджментом Ягелонського університету, Краківської академії імені Анджея Фрича Моджевського – навчальних закладів, що входять до трійки лідерів у Польщі та мають загальноєвропейську відзнаку «Університет ХХІ століття», та інших ВНЗ (30 год.);

-          участь у презентаційно-демонстраційни заходах – (5 год.);

-          самостійна робота (17 год.);

-          отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72 год.).

Також Програмою передбачені:

-          проживання у Академічному готелі, 2-місне розміщення, сніданок, кава-брейки;

-          екскурсійна програма(CollegiumMagnus та Підземні соляні шахти у м. Велічка);

-          стартовий пакет місцевого телефонного оператора.

Повна вартість Програми – 550 євро (або - за перерахунком у польських злотих), що включає:

-          навчальний та ознайомлювальний модулі, Міжнародний диплом/сертифікат підвищення кваліфікації – 300 євро(або - за перерахунком у польських злотих);

-          проживання, харчування, екскурсійна програма,  проїзний квиток)  - 250 євро(або - за перерахунком у польських злотих);

Оформлення візизабезпечується Програмою, вартість візи залежатиме від терміну оформлення та сплачується окремо. Організаційний внесок50 євро (повний інформаційно-реєстраційний супровід в Польщі та Україні).

Вартість Програми НЕ ВКЛЮЧАЄ трансфер Київ-Краків-Київ(як правило - авіа-перелітз компанією  WizzAir, що є дуже економічним при ранньому бронюванні. Можливий також трансфер потягом або автобусом).

Реєстрація: заявки (у довільній формі) прохання надсилати на ел.адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22

Чекаємо на Вас!