Філософська методологія в сучасній освіті

Історичний факультет

Кафедра філософських дисциплін

19-20 листопада 2015 р.

проводить Всеукраїнську наукову конференцію:

Філософська методологія в сучасній освіті

(присвячено пам’яті Юришинця І. П.)

Метою конференції є:

• пошук шляхів розв’язання проблем вищої освіти, які пов’язані із перманентними трансформаціями у суспільстві та освітній галузі;
  • напрацювання способів відстоювання фундаментальних принципів університетської освіти.
  •  Юришинець Іван Петрович: людина, вчений, особистість.
  • Філософіявумовахтрансформаціїсуспільства: історіятаперспективи.
  • Ролькультурологіїтарелігієзнавствавконтекстівикликівсучасності.
  • Вплив етики, екологічної етики, логіки та естетики на розвиток суспільних відносин.
  • Філософськідисциплінивсистемісучасноїосвіти: особливості, можливості, перспективиосвітньоїполітики.

Основна проблематика роботи конференції

Тематика конференції може бути розширена на підставі поданих заявок.

Для участі у конференції необхідно:

- до 20 жовтня заявку та тези доповідей (електронний варіант) просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- до 2 листопада сплатити організаційний внесок в розмірі 80 грн. (після підтвердження прийняття Ваших тез), а також оплату за публікацію: 1 тис. символів – 7 грн. Заочним учасникам розсилається електронний варіант збірника (pdf), організаційний внесок становить 100 грн.

Оплата організаційного внеску здійснюється на банківську карту Приватбанка 4405-8858-2849-9696, на ім’я Сулятицької Тетяни Василівни.

У разі невчасної сплати реєстраційного внеску тези опубліковані не будуть.

Організаційний внесок  містить у собі публікацію тез доповіді, вартість одного екземпляра збірки тез, папка з матеріалами конференції, кава-брейк, участь в екскурсіях.

Оплата проїзду та харчування здійснюється за рахунок закладу, що відправляє у відрядження, чи за власний кошт учасників.

!!!Житлом забезпечуються учасники, які до 20 жовтня 2015 р. надіслали заявку до Оргкомітету та сплатили організаційний внесок !!!

Додаткова інформація

Видання збірників тез доповідей планується до початку роботи конференції. Матеріали учасники отримають під час роботи конференції особисто чи поштою після її завершення. Перевага буде надаватися темам з вузькою проблематикою. Оргкомітет залишає за собою право відбору статей для участі у конференції.

Тези, якібудутьоформленібездотриманнявимогтанаданііззапізненням, розглядатисянебудуть.

ІззапитаннямизвертатисядопредставниківОргкомітету:

ТетянаСулятицька (067-757-3147)

СергійВолковинський (097-828-4442)

Вимогидооформленнятез:

Текст : у редакторі Microsoft Word, 12 кегль, відступ – 1,5 см, шрифт : гарнітура Times New Roman, поля : з усіх боків – по 2 с

м.

Обсяг : до 5 сторінокформатуА4; орієнтація–книжкова.

Розміщення : управомуверхньомукутівказатиім'ятапрізвище, науковийступінь, такожнижчевказатиповнуназвунавчальногозакладу (кегль 12, інтервал 1). Пропустившиодинрядок, поцентрувказатиназвудоповіді–напівжирним 14 кеглем, шрифтом Times New Roman. Пропустивширядок, забзацу–тексттез (12 кегль, 1,5 інтервал).

Посилання : Пункт «Література» друкується в алфавітному порядку в кінці тексту тез – курсивом, 12 кеглем, шрифтом Times New Roman, кожна позиція (до 5 позицій) з нового рядка – 11 кеглем, шрифтом Times New Roman.

Посилання на літературу даються всередині тексту у квадратних дужках :

Приклад: [10, с. 258]; [3, с. 45; 12, с. 123].

9381906
9381906