Всесвіт - це різноманітність в єдності (Оноре де Бальзак)

Міжнародний відділ

Благодійність

 

Головна

НОВИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТИ: НАУКОВИЙ ДОРОБОК КАФЕДРАЛІВ

 Початок 2013/2014 року для кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Інституту управління та економіки освіти ознаменувався презентацією нового наукового видання.

 

На першому засідання кафедри Володимир Павлович БЕХ, д.філос. н., проф., науковий керівник авторського колективу, представив науково-педагогічній громадськості науковий доробок Науково-дослідного центру Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова «Дослідження проблем управління сталим розвитком» – монографію «Управління освітою».

У підготовці матеріалів та написанні роботи взяли активну участь знані науковці університету та викладачі Інституту О.І. Авєріна, Ю.В. Бех, В.В. Брязкун, О.В. Іванілов, О.В. Єропудова, І.С. Каленюк, Н.В. Крохмаль, О.О. Козуб, С.О. Коновалова, Я.М. Курган, Н.Ю. Луценко, М. В. Михайліченко, Г.О. Нестеренко, С.Л. Решновецький, О.Г. Рябека, В.Л. Савельєв, М.О. Седляр, Я.О. Чепуренко.

 Монографія присвячена визначенню актуальних проблем управління освітою на сучасному етапі її оновлення. Авторами розкрито сутність світоглядно-методологічних основ дослідження проблеми управління в контексті необхідності запровадження механізму державно-громадського управління освітою, проаналізовано вітчизняний та зарубіжний дискурси теорії і практики управління освітою, осмислено суть сучасної освітньої політики.

 У дослідженні визначено провідні тенденції і актуальні проблеми управління освітою в нових умовах розвитку світової спільноти, з’ясовано сутність, критерії та показники економічної і соціально-економічної ефективності освітньої діяльності. Окреслено механізми організаційно-освітньої взаємодії держави й громадянського суспільства та доведено роль науки і освіти як чинників становлення інформаційної єдності світової спільноти. Здійснений аналіз підкреслює важливість посилення громадської участі в управлінні системою освіти, оскільки в управлінській сфері на сьогодні недостатньо представлена громадська складова, не сформовані відповідні механізми управління розвитком освіти. 

Дослідження буде корисним фахівцям в галузі освітнього менеджменту та освітньої політики, науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, представникам органів управління освітою і всім , хто зацікавлений у розвитку сучасної системи вітчизняної освіти. Окреслена проблематика є актуальною і в наступні роки в контексті наукової теми кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Інституту управління та економіки освіти «Державно-громадське управління освітою: соціально-філософський аспект».

М. В. Михайліченко, доцент, к.пед.н.

 

 

2678 IPac 235 100 2015 v2

pTUIwidXug4

Edwards MBA Logo

Календар подій

embed promo

GTranslate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Обличчя Інституту

 

 

Всього відвідувачів

10401648
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1005
8040
20557
37429
1005
9960389
10401648

Your IP: 18.119.158.74
Server Time: 2024-11-01 03:38:31

Зараз на сайті

На сайті 155 гостей та відсутні користувачі

Подія

До закінчення 2014/2015 навчального року залишилось:



CDUB - CountDown-Up Big