Людмила Богуш-Данд

27 березня в Інституті управління та економіки освіти,

в рамках проведення Тижня менеджменту, відбулася зустріч з видатною особистістю, світовим експертом в галузі управління часом, бізнес-тренером, засновником компанії BogushTime (Україна) і BogushTech (США), автор книг "Хроніки часів. Як ефективно управляти часом на роботі і в сім'ї" та "Як створити Давілда? 88 порад тренеру " тощо.

Місія Людмили стала місією компанії BogushTime - «робити сильних щасливими». Своє життя вона придумала і спланувала сама, використовуючи спочатку друкований, а пізніше електронний планувальники, які створила. Зараз її технологією та планувальниками користуються з успіхом тисячі людей, реалізуючи свої мрії та бажання!

Робота, яку проводить Людмила Богуш-Данд, дозволяє компаніям і окремим людям підвищити продуктивність і ефективність в бізнесі та суспільстві, розкрити свій потенціал і знайти найкращі способи його реалізації, розвинути лідерські якості та навички, створити високу мотивацію для досягнення мети.
На зустрічі Людмила відверто поділилася з студентами 1-5 курсів та викладачами Інституту своєю власною історією успіху, залюбки відповіла на запитання присутніх та, навіть, розіграла книгу «Хроники Времы. Как эффективно управлять временем на работе и в семье».
Щиро дякуємо Людмилі за приємні враження, позитивні ємоції та безцінний досвід! Залюбки чекатимемо на наступну зустріч!!!

ПЕРЕЙТИ ДО ФОТОЗВІТУ

Your IP: 18.227.190.93