Освітні послуги
Наука
Студентство
Інформаційні ресурси
Міжнародний відділ
Рідна Батьківщина
AIESEC – welcome to new life!
Студентка Інституту управління та економіки освіти групи 23МО Пащенко Світлана, перебуваючи з волонтерським рухом у Польщі з міжнародною молодіжною організацією AIESEC, ділиться своїм досвідом і враженнями.
Всім привіт з Варшави)) Поки є вільна хвилинка, я розповім Вам про нові можливості, що можуть відкритися перед Вами.
З чого потрібно почати, так це з того як я опинилася у Польщі. Так от, суворі реалії нашого життя говорять, що без досвіду роботи або волонтерської діяльності влаштуватися на дійсно гарну роботу після університету майже не можливо (факт!). Тому, я набралася сміливості і почала пошуки даних можливостей в Інтернеті, де натрапила на інформацію про міжнародну молодіжну організацію – AIESEC. Не довго думаючи, пішла на одну з конференцій, що вони влаштовують, а потім понеслось. Головне завдання AIESEC – організація міжнародних соціальних та професійних стажувань для молоді (від 18 – 28 років). Розповім більш детально про соціальні стажування, адже на одному з них я зараз і знаходжусь в Польщі.
- Що можуть тобі дати такого роду стажування:
- 100% удосконалення англійської (внутрішня мова в організації)!!! Чому? БО ПРОСТО НЕМАЄ ВИХОДУ! Якщо тобі щось потрібно – мусиш це сказати англійською, адже це єдина мова, крім їх рідної, яку розуміють.
- Супер активних та часом божевільних друзів по всьому світу.
- Незабутній досвід заглиблення в іншу культуру (128 країн по всьому світу).
- Магічний рядок в резюме про стажування за кордоном на який звертають увагу всі НR-менеджери!
- Критерії відбору:
- Наявність повних 18 років;
- Наявність закордонного паспорту;
- Рівень англійської – Intermediate (часом Preinermediate - достатньо);
- Організаційний внесок (що витрачається на утримання стажерів з різних країн в Україні )
- ГОТОВНІСТЬ ДО ПОДОРОЖІ!
- Як то воно все відбувається
- Співбесіда від організації російська/українська + англійська (не лякайтесь, приймають співбесіду студенти, такі як і ви. Повірте, вони розуміють все! Було б бажання!);
- Закріплення за менеджером і пошук стажування (вибір країни, напрямку стажування (освіта, екологія, соціальне підприємництво, мистецтво…) та подання заявок на стажування)
- Співбесіда з приймаючою країною на англійській мові (поважче буде, але якщо я пережила з моїм англійським цю подію, то і ви зможете).
- Підготовка документів на візу та в подорож!!!!!!
- Пам’ятайте вас забезпечать БЕЗКОШТОВНО – консультаціями; житлом; харчуванням (1 чи 2 рази на робочий день); і якщо цього потребує проект - переїзд від міста до міста. Але ви самі обираєте транспорт та платите за переїзд на місце призначення + за всі забаганки, які ви потребуєте).
- Чи варто було робити це?
100% - ТАК!!! документи на візу оформити дуже просто і організація всім сприяє цьому! працюю зі старшокласниками 3-4 години на день/ 4 дні на тиждень. Що я з ними роблю? Розповідаю про Україну на англійській мові та інколи проводимо розмовні клуби. Інший час – вільний. Школи організовують різноманітні екскурсії в різні міста та заходи в школі; школярі також не відстають і видумовують всілякого роду тобі розваги. Умови життя – гарні, часом просто шикарні (приймаюча родина чи гуртожиток). Їжою забезпечують так, що я маю колекцію батончиків в моїй сумці (повірте, такі речі в мене не залежувались). І це не один раз на день як прописувала програма…. Загалом… ВАРТО ЇХАТИ!
Якщо ви маєте якісь питання, то можете писати мені на
фейсбуці https://www.facebook.com/svitlana.with.ua
чи ВК https://vk.com/id70550443
А також, корисні посилання де ви можете дізнатися більше інформації
http://www.aiesec.ua/ - офіційний портал AIESECв Україні
https://vk.com/aiesec_kyiv - офіційна сторінка AISECв Києві
З любов’ю, Світлана Пащенко!!!
Обличчя Інституту
Всього відвідувачів
Зараз на сайті
На сайті 362 гостей та відсутні користувачі